o firmie

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Mirosława Klukowskiego rozpoczął działalność w 1985 roku, jako jeden z pierwszych prywatnych gabinetów w Kamieniu Pomorskim. Od początku działalności, gabinet cieszył się dużym powodzeniem i zaufaniem pacjentek. Gabinet Mirosława Klukowskiego świadczył od początku działalności pełen zakres usług. Jako pierwszy na tym terenie wprowadził badanie cytologii i biocenozy u pacjentek (poza Państwową Służbą Zdrowia) co cieszyło się w tamtych czasach dużym zainteresowaniem. Jako pierwszy prywatny gabinet na terenie gminy Kamień Pomorski, posiadał aparat do badań ultrasonograficznych ginekologicznych i położniczych. Praktyka Prywatna Mirosława Klukowskiego świadczyła kontraktowe usługi Ginekologiczno-Położnicze na rzecz Szpitala w Kamieniu Pomorskim, kwalifikując pacjentki do zabiegów operacyjnych. W tymże szpitalu dr Klukowski pracował jako Ordynator oddziału na prywatnym kontrakcie. Duża ilość nowych obywateli Kamienia Pomorskiego oraz okolicznych miast, przychodziła na świat pod jego opieką.

W trakcie pracy w Szpitalu, dzięki wysiłkom całego personelu, uzyskaliśmy jako pierwsi w województwie zachodniopomorskim certyfikat “Szpitala Przyjaznego Dziecku” przyznany przez UNICEF oraz III nagrodę w ogólnopolskiej akcji Gazety Wyborczej “Rodzić po Ludzku”.

Od 1997 roku Gabinet i Praktyka posiada Certyfikat jakości świadczonych usług, nadawany przez Okręgową Izbę Lekarską w Szczecinie.

W 2006 roku pomieszczenia Prywatnej praktyki zostały przeniesione z ulicy Basztowej 2A do nowo wybudowanych pomieszczeń przy ulicy Pocztowej 3A. Nowa siedziba gabinetu ginekologiczno-położniczego spełnia wymogi Unii Europejskiej dotyczące wszelkich parametrów, uzyskując certyfikację organów nadzorujących i kontrolnych. Gabinet przystosowany jest do obsługi pacjentek niepełnosprawnych.

Gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem do ultrasonografii położniczo-ginekologicznej, najnowszym laserem CO2 do leczenia nadżerek oraz innych zmian w obrębie narządu rodnego. W ofercie zabiegowo-diagnostycznej gabinetu, znajduje się również kardiotokograf do oceny dobrostanu płodu w jamie macicy, jak i najnowszy aparat do biostymulacji i elektroterapii schorzeń narządu rodnego, takich jak schorzenia nietrzymania moczu, bolesnych miesiączek itp.

Gabinet uczestniczy w programie profilaktyki schorzeń nowotworowych narządu rodnego NFZ, bezpłatnych badań cytologicznych, zakwalifikowanych i uprawnionych przez NFZ pacjentek w wieku 25-59 lat.

Gabinet zapewnia przyjazne i komfortowe pomieszczenie takie jak:

  • poczekalnia
  • gabinet diagnostyczny
  • gabinet zabiegowy

W gabinecie stosowany jest tylko sprzęt jałowy jednorazowego użytku.

Gabinet wystawia recepty (również refundowane przez NFZ) oraz druki L4.

Wystawiamy rachunki.

DANE GABINETU

Prawo wykonywania zawodu – Nr 5627400
Wpis do EDG UMiG Kamień Pomorski – Nr 319/07
Członek O/IL – Szczecin – Nr 65-11-5627404
Wpis do rejestru Indywidualnych Specjalistycznych Praktyk Lekarskich OIL – Szczecin – Nr 69 – 99 – 1 -5627404
Zezwolenie na wykonywanie Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Zakresie Położnik – Ginekolog – Nr 1161
Regon – 810130951
NIP – 857 – 123-93-07
Umowa z NFZ 16-00-03236-09-01/02-01-07-048

Galeria:

Salon Piękna Margaret SzczecinSalon Piękna Margaret Szczecin

Biuro Rachunkowe Janina Lepczyńska.Biuro Rachunkowe Janina Lepczyńska.